Nauka leży u podstaw każdego postępu,

który ułatwia życie ludzkie i zmniejsza cierpienie.

Maria Skłodowska-Curie

Uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie zapraszamy do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda gostynińska w obiektywie”. Od lat cieszy się on zainteresowaniem młodzieży naszej placówki. Mamy swoją laureatkę w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, warto sukces powtórzyć. Regulamin oraz  oświadczenia dla uczestników znajdują się w bibliotece szkolnej. 

 

Ogłoszenie Starostwa Powiatowego w Gostyninie

IX EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „PRZYRODA GOSTYNIŃSKA W OBIEKTYWIE”

Starosta Gostyniński, po rocznej przerwie, po raz dziewiąty ogłasza Powiatowy Konkurs Fotograficzny pn.: „Przyroda gostynińska w obiektywie”. Jego celem jest ukazanie i popularyzacja piękna otaczającej nas gostynińskiej przyrody. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół z terenu powiatu gostynińskiego.

Warunkiem wzięcia w nim udziału jest wykonanie fotografii przedstawiającej piękno przyrody powiatu np. ciekawy krajobraz, obiekt przyrody ożywionej lub nieożywionej, zjawisko atmosferyczne i wraz z wypełnionym stosownym oświadczeniem dostarczenie jej do Starostwa Powiatowego w Gostyninie przy ul. Dmowskiego 13. Konkurs będzie trwał do dnia 4 października bieżącego roku. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi do 31 października.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Poniżej pliki do pobrania:

http://gostynin.powiat.pl/pliki/ucz-pon13.docx

http://gostynin.powiat.pl/pliki/ucz-pow13.docx

http://gostynin.powiat.pl/pliki/ucz18plus.docx

 http://gostynin.powiat.pl/pliki/4.docx

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

LOKALIZACJA

ul. Kowalska 5

sekretariat@zs2-gostynin.edu.pl

Design by: DiabloDesign.eu