W gabinecie pedagoga ….

Gabinet pedagoga, to miejsce, które wielu kojarzy się z trudnymi rozmowami, rachunkiem sumienia, spuszczona głowa …… . My chcemy zadać kłam temu stereotypowi.

W naszej szkole stawiamy na PROFILAKTYKĘ POZYTYWNĄ. Dlatego oferujemy wiele rożnych sposobów na ciekawe i dające satysfakcje spędzanie wolnego czasu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

• Organizujemy rożne akcje charytatywne, wśród nich od 8 lat, corocznie przeprowadzamy Kiermasz ciast i wypieków, dochód z akcji przeznaczamy na pomoc wychowankom Domu Dziecka w Gostyninie.

• Koordynujemy praca kilku grup wolontariuszy, np.:

- pomoc w nauce wychowankom rodzin zastępczych we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie,

- pomoc we współprowadzeniu zajęć metodą Weroniki Sherborne dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Gostyninie

- pomoc w odrabianiu lekcji dzieciom szkół podstawowych wskazanym przez Koło Miłosierdzia Bożego przy parafii św. Marcina

JEŚLI MASZ JAKIŚ POMYSŁ, PRZYJDŹ DO NAS!