Nauka leży u podstaw każdego postępu,

który ułatwia życie ludzkie i zmniejsza cierpienie.

Maria Skłodowska-Curie

W ramach ogólnopolskiej akcji "Cala Polska czyta dzieciom", uczniowie naszej szkoły, w dniu święta pluszowego misia, czyli 25 listopada, udali się pod opieką. p. Doroty Urbańskiej-Majchrzak do Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie z lekturą Kubuś Puchatek A.A. Milne. Wybrana i aktorsko odczytana przez młodzież przygoda trafiła do młodych odbiorców czego dowodem było ogromne zainteresowanie oraz szczera radość drugoklasistów. A i nasi "starszacy" nie ukrywali zadowolenia i wzruszenia. Brawo!!! Młodsi koledzy i koleżanki pięknie nam podziękowali, wręczyli ręcznie wykonany dyplom oraz słodkie "małe co nieco". Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy.

 

LOKALIZACJA

ul. Kowalska 5

sekretariat@zs2-gostynin.edu.pl

Design by: DiabloDesign.eu