pokolenia

To był bardzo pracowity, ale udany tydzień w Sewilli dla uczniów Zespołu Szkół, w którym młodzież potrafiła pogodzić udział w praktykach zawodowych z wypoczynkiem i poznawaniem nowej kultury. Za nimi pierwsze doświadczenia w ciekawych miejscach pracy, spotkania z kompetentnymi opiekunami praktyk i otwartymi na dzielenie się swoją wiedzą współpracownikami. Uczniowie szybko zaaklimatyzowali się w nowym otoczeniu, a podróż do pracy środkami transportu publicznego w ponad 700-tysięcznym mieście nie sprawia im żadnej trudności. Podczas praktyk z powodzeniem wykorzystują swoją znajomość języka angielskiego w porozumiewaniu się z nowymi kolegami i koleżankami z pracy. Sobota upłynęła im na zwiedzaniu Kordoby – najgorętszego miejsca w Europie, gdzie zwiedzili słynny meczet La Mezquita, do którego prowadził most rzymski z I w. n.e. Młodzież z niecierpliwością oczekuje na to, co przyniesie im następny tydzień.

Opiekunowie: Monika Jasińska-Tomczak, Roman Szmania

Szczegółową relacje można obejrzeć pod wskazanym linkiem
https://www.facebook.com/Zespół-Szkół-im-M-Skłodowskiej-Curie-w-projekcie-Erasmus-106925602045383/

Kordoba

Meczet

 

 minaret

most

patio