W środę, 18 grudnia, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gostyninie miało miejsce uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień laureatom XV Edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Chrońmy środowisko odzyskując surowce wtórne”.

Od wielu lat nasza szkoła włącza się aktywnie w akcję, która promuje postawy ekologiczne wśród dzieci i młodzieży poprzez selektywną, świadomą zbiórkę odpadów. Tym razem, jako szkoła, zadeklarowaliśmy udział w kategorii „makulatura” i w tej otrzymaliśmy wyróżnienie. Dyplom dla placówki oraz nagrodę w postaci zestawu głośnikowego odebrał z rąk naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska i Leśnictwa - Pani Katarzyny Brzozowskiej przewodniczący Samorządu Szkolnego Zespołu Szkół -  Adam Kulaziński wraz z opiekunem Panią Dorotą Urbańską-Majchrzak.