konk fot 2017r

Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi na piękno przyrody i zabytki dziedzictwa kulturowego Pojezierza Gostynińskiego oraz rozwijanie pasji fotograficznej jako formy spędzania wolnego czasu.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Jak wziąć udział w konkursie?

• znajdź ciekawe, wyjątkowe miejsce na Pojezierzu Gostynińskim (może to być np. piękny widok, zabytek, pomnik przyrody, forma rzeźby, jezioro itp.)
  • zrób zdjęcie tego miejsca, obiektu aparatem fotograficznym lub telefonem
  • wykonaj odbitkę w formacie 20 x 30 cm
  • przygotuj i wydrukuj krótką informację o przedstawionym miejscu, obiekcie (nazwa obiektu, miejscowość i 1-3 zdania opisu)
  • przygotuj oświadczenia zgodnie z regulaminem
  • na odwrocie zdjęcia napisz swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy, szkołę oraz klasę, której jesteś uczniem
  • zgraj zdjęcie na płytę CD
  • spakuj do koperty zdjęcie , opis przedstawionego miejsca oraz płytkę CD ze zdjęciem i dostarcz do Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Gostyninie, ul. Kowalska 5 w terminie od 29 maja do 2 czerwca 2017 r.
  • finał konkursu odbędzie się 9 czerwca 2017 r.

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i dyplomy.

Regulamin konkursu POBIERZ

Oświadczenia POBIERZ