drawing-1

Jeżeli masz minimum 30 level w League of Legends oraz jesteś uczniem Gimnajzum lub Szkoły Średniej z Gostynina i okolic zagraj z nami !!!

Kilka prostych zasad:

1. Turniej rozgrywany będzie w 2 kategoriach: Kategoria I - Gimnazja, Kategoria II - Szkoły Średnie

2. Każdą ze Szkół zaproszonych do udziału w Turnieju mogą reprezentować maksyalnie 2 drużyny 5. osobowe.

3. Sposób wyboru reprezerntacji Szkoły zależy od Dyrekcji każdej ze Szkół.

UWAGA !!! W związku z dużym zainteresowaniem i mogącymi pojawić się problemami z wyłonieniem reprezetacji Szkół rozważamy możliwość eliminacji ONLINE. Poinformujemy w najbliższym czasie.

4. Każdy z uczestników musi posiadać conajmniej 30 level w grze.

5. Zgłoszenie Zespołów można dokonać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając Nazwę Szkoły, adres e-mail kontakowy do zespołu, Imiona i Nazwiska uczestków oraz Nick i nazwę grupy.

6. Rozgrywki międzyszkolne będą odbywały się w siedzibie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie przy ul. Kowalskiej 5

7. Szczegółowy regulamin zostanie ogłoszony w najbliższym czasie po zatwierdzeniu przez Organizatorów i uzyskaniu akceptacji sponsorów.

8. Termin zgłoszeń upływa 10 lutego 2017.