konk fot

Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi na piękno przyrody i zabytki dziedzictwa kulturowego Pojezierza Gostynińskiego. Jego zadaniem będzie również promocja turystyki w tym regionie.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Jak wziąć udział w konkursie?

znajdź wyjątkowe miejsce, ciekawą atrakcję turystyczną (np. zabytek, pomnik przyrody, forma rzeźby, jezioro itp.) na Pojezierzu Gostynińskim
zrób zdjęcie tego obiektu aparatem fotograficznym lub telefonem (zachowaj to zdjęcie na telefonie lub na karcie aparatu do finału konkursu ! )
wykonaj odbitkę w formacie 20 x 30 cm
przygotuj i wydrukuj krótką informację o obiekcie (nazwa obiektu, miejscowość i 2-3 zdania opisu)
przygotuj oświadczenia zgodnie z regulaminem
na odwrocie zdjęcia podpisz swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy, oraz szkołę i klasę, której jesteś uczniem
spakuj wszystko do koperty i dostarcz do Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Gostyninie, ul. Kowalska 5 w terminie od 16 do 20 maja 2016 r.
finał konkursu odbędzie się 1 czerwca 2016 r.

Nagrody:
główna nagroda za I miejsce to cyfrowa ramka do zdjęć
za II i III miejsce – karty pamięci do aparatu
wyróżnienia – dyplomy