Uczniowie klas pierwszych w roku szkolny 2020-2021

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się w dniu 1 września 2020 r. o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej z zachowaniem reżimu sanitarnego. Obowiązują maseczki zakrywające nos i usta, dezynfekcja dłoni przed wejściem na salę gimnastyczną oraz zachowanie dystansu społecznego.
Po apelu wraz z wychowawcą uczniowie udadzą się do wyznaczonych sal w celu zapoznania się z Procedurą organizacji pracy szkoły od 1 września 2020 r. i postępowania prewencyjnego pracowników oraz rodziców/opiekunów prawnych w czasie zagrożenia epidemicznego
Prosimy wszystkich uczniów o przyniesienie przyborów do pisania.

Drodzy uczniowie,

1 września 2020 roku to początek nowego roku szkolnego

Czas szkoły, nauki dla każdego człowieka to ważny etap i wiąże się z najpiękniejszymi wspomnieniami, dlatego chcemy by każdy z Was doświadczył tych wspaniałych chwil.
Aby się tak stało musimy wszyscy dołożyć wszelkich starań byście mogli tego doświadczy.
Od marca 2020 roku żyjemy w pandemii COVID – 19.
Ta sytuacja wymaga od nas dużej ostrożności, rozwagi i stosowania się do zaleceń GIS, MZ, MEN.
Dlatego proszę Was byście się z nimi zapoznali przed rozpoczęciem nowego roku.

Procedury związane z uczęszczaniem na zajęcia znajdują się na stronie szkoły.

Proszę wszystkich o zabranie ze sobą maseczek i rękawiczek oraz zachowanie dystansu względem koleżanek i kolegów podczas uroczystości

Izabela Sieradzka.