W dniu 26 lutego 2020 r. na terenie naszej szkoły odbyły się III Powiatowe Targi Edukacji i Rozwoju. W organizację tego przedsięwzięcia włączyły się: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku oraz Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie. W Targach brali udział przedstawiciele szkół wyższych, szkół policealnych, instytucji działających na rynku pracy oraz pracodawców.                                                                                                                                                                                                                                                                                Targi adresowane były do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Wśród zwiedzających, obok licznej grupy młodzieży z naszej szkoły, byli również uczniowie z Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im.T. Kościuszki w Gostyninie, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu oraz Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie. Młodzież uczestnicząca w Targach brała udział w prelekcjach dotyczących rynku pracy przygotowanych przez przedstawicieli Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyninie.

Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Starosta Gostyniński p. Arkadiusz Boruszewski.

Wystawcy

Szkoły wyższe