27 listopada młodzież klasy maturalnej Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie brała udział w spotkaniu z przedstawicielem Centrum Informacji Księgowej.
W związku z tym, że szkoła jest partnerem CIK jej uczniowie i absolwenci otrzymują możliwość bezpłatnego podejścia do Egzaminu C.I.K.
Certyfikat Księgowy C.I.K. mogą otrzymać osoby, które uzyskały pozytywny wynik egzaminu. Jego zakres określony został przez Ministerstwo Finansów przed deregulacją.
Certyfikat Księgowy C.I.T. jest potwierdzeniem posiadania niezbędnej wiedzy merytorycznej, pozwalającej świadczyć usługi księgowe na najwyższym poziomie. Ponadto absolwenci, którzy zdecydują się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej w branży rachunkowo-księgowej, zyskają w oczach ich przyszłych, potencjalnych klientów.

Zapraszamy absolwentów szkoły do skorzystania z w/w oferty.
Kontakt ze szkołą lub www.cik.org.pl