Praktyki uczniów w Portugalii - cd.
Filip, uczeń technikum informatycznego odbywa swoje praktyki w Loja de Mestre Andre. Firma ta zajmuje się odzyskiwaniem danych, naprawą i sprzedażą komputerów oraz wszelkiego rodzaju produktów związanych z komputerami. Uczeń w ramach swoich praktyk uczy się naprawy uszkodzonego sprzętu i odzyskiwania danych, zapoznaje klientów z ofertą firmy oraz przygotowuje i zamieszcza informacje związane ze sprzedażą.

Simon i Mateusz, uczniowie technikum informatycznego odbywają praktyki w firmie Edugep, której wizerunek marki jest rozpoznawalny w rejonie Portugalii. Celem tej firmy jest projektowanie, rozwijanie i zarządzanie projektami o charakterze edukacyjnym, społecznym, kulturalnym i sportowym, a także prowadzenie działalności w obszarach Edukacji, Szkoleń, Kultury, IT, Doradztwa, Sportu, Marketingu i Reklamy.
Oliwia, Magdalena i Maksimilian, uczniowie technikum ekonomicznego odbywają praktyki w Arquivo Municipal de Setubal, które promuje pozyskiwanie, konserwację i rozpowszechnianie dziedzictwa Setubalu. Uczniowie podczas praktyk m.in. wykonują prace biurowe, wprowadzają dane do programu, uczą się archiwizowania i skanowania dokumentacji oraz zapoznają z procesem cyfryzacji dokumentów.
Uczniowie podczas praktyk nie tylko poszerzają wiedzę i zdobywają nowe doświadczenie zawodowe, ale także doskonalą umiejętności językowe posługując się językiem angielskim lub portu

Zobacz galerię obrazków